Ofis

Modern Ofisler…

modern-ofis-mobilyalari-sakarya-proffice

Eğer ofis kelimesi gözünüzde koyu kahverengiler ve boğucu bir dört duvar canlandırıyorsa, modern ofisler hayatınıza girmemiş demektir.

Proffice Mobilya olarak, hayatımızın çoğunun geçtiği ofisleri sıkıcı ve boğucu değil, ferah ve iç açıcı bir yaşam alanına çevirmeyi hedefledik. Bu nedenle ofisinizde her zaman huzurla çalışıp daha verimli bir üretkenlik elde edebilmeniz için canla başla çalıştık. Ortaya da modern ofisler temamızın hafif ve konforlu tasarımları çıktı.

Farklı sektörden onlarca müşterimiz için tasarladığımız iş yerleri, ofis dekorasyonun çok daha ötesine geçerek eksiksiz bir iş yeri platformu yaratmaya vardı. Küçük bir e-ticaret şirketinden 5 yıldızlı otellere kadar farklı segmentlerde müşterilerimizin iş yeri çözümlerini sağladık.

Ofis Bölme Sistemlerinde Özel Alanlar

Kalabalık bir çalışan topluluğunun bulunduğu ofislerde, ofis bölme sistemleri çok sık tercih edilir. Mekanın daha verimli kullanılması için, her bir çalışanının özel alanını tehdit etmeyecek şekilde tasarlanan masaların bölümlenmesi, bu bölümlemenin görsel açıdan olduğu kadar işlevsel açıdan da başarılı olması önemlidir.

Bir ofis masa ve sandalyesi nasıl daha fazla kullanılabilir sorusunu cevaplayan Proffice kalitesi, ofislerin en iyi şekilde kullanılması ve görüntü kirliliğine neden olacak ofis dekorasyon örnekleri görülmemesi için her bir metrekareyi hesaplayarak üretim yapmaktadır.

Zamansız Tasarımlar

Ofis dekorasyonunda saman alevi gibi moda olup, daha sonra cazibesini yitiren modern ürünler değil, sadelik ve süslerden arınmış yalın bir tasarım çizgisine ulaşabilirsiniz.

Ofis için ihtiyacınız olan dolaplardan kanepelere kadar oldukça geniş bir mobilya seçeneği içinde hizmet veren Proffice Mobilya, kaliteli ürünleri ve moderni iş yerlerine yansıtmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri oldu.

Profesyonel tasarım ekibimiz her müşterisine özel bir tasarım ve uygulama gerçekleştirerek, mekanlara uygun mobilya çözümleri üretiyor.

Size Özel Tasarım ve Uygulamalar

Her müşterimizin sektörü farklı olduğu için ihtiyaç duyulan ofis mobilyaları da farklılık gösterecektir. Bir çağrı merkezi ile fabrikanın gereksinimleri nasıl farklıysa, kullanılan mobilya seçenekleri de farklı olur.

Kişiye özel tasarım ve uygulama konusunda Sakarya’nın bir numarası olan firmamız, her zaman ihtiyacınız olan konsepti tasarlamaktadır. Bu uygulamalar doğrultusunda hizmet veren ekiplerimiz, her zaman en iyiye ulaşana kadar taslakları değerlendirmekte, size son olarak getirdiği tasarımlarda her detayı düşünerek kafanızdaki ofis kavramını yaratmaya çalışmaktadır.

Her zaman ihtiyacınız olan ürün ve hizmetlerin sunulması için iş yeri mekanınız en iyi şekilde kullanılacaktır.

Görüntü Kirliliğinden Uzak Ofisler

Yeteri kadar büyük mekanınız olmamasına rağmen, kalabalık bir çalışan ekibiniz varsa, karman çorman bir görüntü kirliliğinden kurtulmak için harekete geçmeniz gerekmektedir.

Her zaman en iyi çözümleri üretmek ve ihtiyacınız olan her konuda bilgi edinip, süreci takip edeceğiniz firmamız sizin için en ideal ofisi tasarlamaktadır. Dilediğiniz mekanın en iyi şekilde tasarlanması için Proffice çalışanlarına güvenebilirsiniz.

Modern Ofis Dekorasyonunda Sektörel Çözümler

Sektörel çalışmalarımızın müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çünkü bir otel ya da fabrika için farklı olan ihtiyaçlar, her zaman kullanışlılık ve gereksinimlerin örtüşmesiyle projelendirilir.

Ofis dekorasyonu için kullanılan tüm ürünlerimiz, en iyi şekilde yararlanabileceğiniz ofis mobilyalarının seçiminden kullanımına kadar her konuda destek vermektedir. Bu nedenle istediğiniz mekanın yaratımında en iyi sektörel çözümleri üretmektedir.

Siz de mekanlarınız için en iyi modern ofis mobilyaları kullanmak istediğinizde, kalitenin adresi olan Proffice’i tercih edebilirsiniz.

Yaşayan İş Yerleri

Çalışma ortamının konforlu olması ve görsel açıdan sizi sıkmaması, iş hayatında da verimli olmanızı sağlar. Bu nedenle en iyi koşullarda hizmet almanız için yalın bir çizgiyi hayata geçirdiğimiz ofis dekorasyon örneklerimiz, profesyonel kullanım için de uygun çözümler sunmaktadır.

Konferans salonları, otel odaları, ofis bölme sistemleri, sinema salonları ve diğer iş yeri alanlarının en iyi şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Yönetici odaları, toplantı salonları, misafir bekleme salonları ve diğer iş yeri mekanlarının kullanılması için ihtiyacınız olan mobilyalar ve demirbaş eşyalar için her zaman çözümler üretmektedir.

İş yerinizin sıkıcı bir kargaşadan sıyrılıp, çalışanların geldiğinde enerji doldukları ve verimli bir çalışma çıkardıkları bir alan olması sizin elinizde. Bu nedenle yıllık masraflar çıkarmak yerine, bir kere masraf çıkarıp nitelikli bir mobilya seçimi gerçekleştirebilir, mekanınızdaki tüm alanları özel olarak tasarlayabilirsiniz.

calisma-masasi-takimi-proffice

calisma-masasi-takimi-proffice

calisma-masasi-takimi-proffice

calisma-masa-takimi-sakarya

calisma-masa-takimi-sakarya

calisma-masa-takimi-sakarya

calisma-masa-takimi-sakarya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir