Hakkımızda - Proffice Mobilya

Proffice Mobilya, bünyesinde bulundurduğu ürün ve hizmet portföyü ile iş yaşamınızda çözüm ortağınız olmaktadır.

Proffice Mobilya markası, ofis mobilyası gruplarını tek bir marka altında toplayarak iş alanlarınızı donatırken; Waggio da ofis bölme sistemleri ile şık ve profesyonel projeler üretmektedir.

İş yeriniz için, mobilya, dekorasyon ve inşaat-tadilat konularında tüm işleri üstlenebilecek olan ekibimiz gerektiğinde sizin için; ürünleri tasarlar, sunar, yola çıkarır ve teslim eder. Satış sonrası hizmetleriyle de memnuniyetinizin bizim için ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır.

Sakarya ve çevresindeki tüm illerde; rahat, kaliteli ve şık iş alanları oluşturmak için birlikte çalışmaya hazır olduğumuzu belirtmek ister, mağazalarımıza kahvemizi içmeye bekleriz.

Binlerce ürünümüz arasından seçim yapmak zor olabilir… Size yardımcı olalım…Satış ekibimiz sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahip olup ürünler hakkında detaylı bilgileri sizlere aktarsın…

Hizmet verdiğimiz yüzlerce kurum ve kuruluşlar sayesinde edindiğimiz tecrübeleri size aktaralım…Binlerce ürün ve size özel projeler ile güler yüzlü yaklaşımımızla ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretelim…

Teknik ekibimizle sizlere doğru ürünleri seçmenize yardımcı olalım…

İşinde profesyonel mimari ekibimiz sizlere yaratıcıçözümler sunsun…