sakarya mimarlık firması

ÇELİK EŞYA

Arşiv Kütüphane, Öğrenci Dolapları, Çok Amaçlı Çekmeceler, Endüstriyel Dolap ve Tezgahlar, Yangına Dayanıklı Dolaplar, Döner Dosya – Arşiv, Karteks ve Harita Dolapları, Metal Dosya Dolapları, Soyunma Dolapları

Endüstriyel Dolap ve Tezgahlar

Bir ofisin istifleme sistemleri konusunda da profesyonel bir desteğe ihtiyacı vardır. Ofis düzenleme sistemlerinin temeli olan dolapların kullanım amaçları ve çeşitleri, yine sektörlere göre değişmektedir.

Bu nedenle dolapların her zaman ihtiyacı karşılayacak nitelikte olması gerekmektedir. Endüstriyel kullanım için gerekli olan tüm ürünlerin kullanılması, aynı zamanda dolap ve tezgahların malzeme kaliteleri ve niteliklerinin belirlenmesi oldukça önemlidir. Proffice sizin için endüstriyel dolap ve tezgahlar da üreterek, her zaman en iyi seçimi yapmanızı sağlayacaktır.

İşinizin niteliğine dolapları niteliği de değişmektedir. Bu nedenle her zaman farklı sektörlere yönelik seçimler söz konusu olduğunda farklı uygulamalar gerekmektedir.

Kimyasal Dolapları

Kimyasal ürünlerin depo edilmesi için standart dolaplar söz konusu olduğunda zehirlenmeler ve patlamalara da yaşanabilir. Bu nedenle özel üretilen malzemeler kullanılır.

Birçok farklı renk alternatifine sahip olan kimyasal dolapları kullanarak, kimyasal ürünlerinizi zarar sıralamalarına göre depo edebilirsiniz. Fabrikanızın deposunda ya da diğer alanlarındaki tüm gereksinimlerinizi karşılama durumunuza göre boyutları belirleyebilirsiniz. Saçtan yapılan kimyasal dolapları, yangına da dayanıklı olmak zorundadır.

Sürgülü kilitler kullanılarak ya da hava tahliyesi seçenekleri belirlenerek tıbbi malzemeler ya da kimyasalların depolanması sağlanabilir.

İstifleme Kutuları

Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz istifleme kutularını, birçok farklı ürünü depolamak için kullanabilirsiniz. Minik boyutlardan devasa boyutlara kadar birçok farklı çeşidi olan istifleme dolaplarının genelde plastik olarak yapıldığı bilinmektedir.

Birçok kişinin tercih ettiği istifleme dolapları, özellikle farklı boyuttaki ürünlerin saklanması için tercih edilmektedir.

Mobil Çalışma Dolapları

Her yere kolayca taşıyabileceğiniz mobil çalışma dolapları, tekerlekli oldukları için çok sık kullanılırlar. Hastanelerde tıbbi ekipmanların kullanılmasında tercih edilen bu ürünler, özellikle hastanelerde ve kan alma odalarında çok sık kullanılmaktadır.

Steril ve paslanmaz malzemeler kullanılarak yapılan bu ürünler, rahat hareket ettirilebilme özelliğine sahiptir. Her klinik için önemli olan mobil çalışma dolapları Proffice güvencesiyle size destek olmaktadır.

Dosya Dolapları

Her iş yerinde birkaç tane olması gereken dosya dolapları, özellikle evrakların depolanması için kullanılmaktadır. Resmi evraklar ve rutin evrakların depolanması için yangına dayanıklı olarak tercih edilen ürünlerin seçilmesi gerekmektedir.

Dosyalama sistemi, özellikle yoğun bir satış trafiği olan işletmeler için önemlidir. Her evrakın bilgisayara depolanması haricinde fiziki olarak da stoklanması önemlidir. Bu tür ihtiyaçlarınız için değişik boyut ve özelliklerde olan seçenekler tercih edebilirsiniz.

Ofis Depolama Sistemleri Neden Önemli!

Ofisin düzenlenmesi ve önemli evrakların ihtiyaç halinde hızlı bir şekilde bulunması için en iyi çözüm ekonomik ve kullanışlı depolama sistemleridir.

Ofis dekorasyonunda önemli bir yeri olan bu sistemler, her zaman en ideal şekilde dekore edilmeli ve profesyonel bir destek alınması için özel olarak dizayn edilmelidir. Ofislerdeki dosya dolapları, genelde ahşaptan yapıldığı için kullanışlı bir şekilde düzenlenmektedir.

Depolama çözümleri için ihtiyacınız olan her konuda bilgi almak, size özel dosyalama sistemleri oluşturmak istediğinizde Proffice kalitesini tercih edebilirsiniz.

Depolama Sistemleri Fiyatları

Depolama sistemleri fiyatları ürünün boyutuna, özelliğine ve kullanılan malzemelerine göre değişmektedir.

Her zaman ekonomik açıdan yararlanabileceğiniz seçenekleri sunan Proffice mobilya çeşitleri, sizin için en kullanışlı mobilyaların seçimini sağlamaktadır. Profesyonel depolama sistemleri için en iyi çözümleri üreten firmamızın zengin fiyat alternatifleri her zaman bütçenize en uygun çözümleri sunacaktır.

Hizmetlerimiz arasında yer alan birçok farklı ofis ihtiyacını tek elden temin etmek için, deponuzdan karşılama alanlarınıza kadar her detayda profesyonel çalışmalarımızı kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatlar için bizimle iletişime geçerek, her türlü desteği alabilirsiniz.