Proffice.com.tr

Hizmetlerimiz

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER!

Ofisleriniz için mekânsal özellikler ve beğenilere göre ofis mobilyası tasarımı yapan Proffice Mobilya, her zaman en ideal tasarımı modern şekilde kurgular ve en önemli yaşam alanlarından biri olan ofislerinizi işlevsel kullanıma uygun hale getirir.

Proffice olarak özel ihtiyaçlarınız için tasarlanıp üretilen eşsiz ofis mobilyaları ile üretimden satış imkanı sunulmaktayız. Her zaman ekonomik çözümler için Proffice kalitesinden yararlanabilir ve tüm ofis mobilyası ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sakarya bölgesinin kurumsal talepleri için ofis mobilyası satışı yapan Proffice markasıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz büro mobilyalarını her sektör için uygun şekillerde satın alabilir, ekonomik fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

Modern ofis sistemlerinin en iyi şeklinin uygulanacağı ofis bölme sistemleri ile mekanlarınızı baştan yaratıyoruz. Her mekan için uygun tasarımlar ve modern büro mobilyalarıyla her zaman en doğru tasarımı kurgulayabilirsiniz.

Proffice güvencesi ile ofis ve iş yeri mekanlarınızı size özel mimari projelendirme ve uygulama seçenekleri ile baştan yaratıyoruz. Size özel teklifler sunarak her türlü gereksinimin karşılanacağı mimari projelerimiz ile uygulanabilir mobilya çözümleri yaratıyoruz.

Proffice olarak verdiğimiz nitelikli tasarım ve uygulama süreçlerinin temeli olan inşaat hizmeti de veriyoruz. Yani sıfırdan bir çalışmayla size hayal ettiğiniz mekanı baştan yaratma imkanı sunuyoruz ve Proffice güvencesiyle büro mobilyaları ve bölme sistemlerini de kullanıyoruz.

İnşaat temelini attıktan sonra dekorasyon için de gerekli olan tüm iç dekorasyon, alçıpan, asma tavan ve kartonpiyer gibi iç tasarımın temeli olan çalışmaları uyguluyoruz. Sakarya’nın güvenilir yüzü olan Proffice büro mobilyaları ve inşaat, dekorasyon hizmetleri ile size hayal ettiğiniz ofis konforu tüm detaylarıyla sunuyor.