[av_three_fourth first]
[av_hr class=’default’ height=’30’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’]
[/av_three_fourth]

[av_one_fourth]
[av_image src=’http://promono.com.tr/wp-content/uploads/2014/12/proffice.png’ attachment=’4167′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’pop-up’ link=” target=” styling=” caption=” font_size=” appearance=”][/av_image]
[/av_one_fourth]

[av_one_full first]
[av_portfolio categories=’64’ columns=’4′ one_column_template=’special’ items=’100′ contents=’title’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ linking=” sort=’yes’ paginate=’no’]
[/av_one_full]

[av_hr class=’default’ height=’30’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

Proffice Konferans Koltukları & Sinema Koltukları

Proffice Mobilya, sizlere basit bir ofis dekorasyonunda çok daha fazlasını veren bir sistemle çalışıyor ve ofis tasarımının ötesinde, kurumsal yapıların tüm kullanım alanlarının dizaynını tüm detaylarıyla tamamlıyor.

Farklı sektörlerin ihtiyacına yönelik olarak özenle tasarladığımız ofis sistemlerimiz arasında, eğitim kurumları ve kültür merkezlerinin en önemli ihtiyaçlarından olan konferans koltukları ve sinema koltuklarını sunuyoruz. Geniş ve küçük mekanlarda üst düzey bir yer kazanımı için ergonominin kaliteyle buluştuğu ürünlerimiz, Sakarya ve diğer tüm kentlerin ilgisini çekecek düzeydeki hizmetlerimizde buluşuyor.

Büyük ya da küçük her türlü iş kolundaki ofis ve alan dekorasyonunu sizin için en iyi şekilde planlıyoruz. Keyifli bir konferans için her türlü detaya özen gösteren tasarım ekibimiz, profesyonel montaj hizmetleriyle mekanın imzasını atıyor.

Konferans Koltukları Nasıl Olmalı?

Konferans koltuklarının kullanımı, özellikle büyük alanlar söz konusu olduğunda ergonomi ve görselliğin ön planda olduğu, iyi bir yerleşim gerektirir. Proffice olarak konferans koltuğu seçiminde dikkat edilmesi gerekenler listemizde, her detayı düşündük ve:

  • Ergonomik,
  • Pratik,
  • Mekanın genel ölçülerine uygun,
  • Kilolu insanlar düşünülerek işlevselleştirilmiş,
  • Geniş renk seçeneklerine sahip,
  • Sağlık için yararlı malzemeler kullanılarak üretilmiş,
  • Kolay temizlenebilir olma özelliğine sahip olan konferans koltukları ürettik.

Her açıdan dinleyicinin kolayca görebileceği ve işitebileceği akustik detayları da göz önünde bulundurarak tasarlayacağımız salonda ihtiyacınız olan her türlü detayı sizin için hazır ettik.

Sinema Koltukları

Eğitim kurumları ya da kültür sanat merkezleri gibi alanlarda sinema salonlarının tasarlanması görevini de üstlendik ve profesyonel tasarım ekibimizle, mekanın tüm özelliklerini dikkate alarak özgün çizgimizi her müşterimiz için özel hale getirdik.

Klasik bir sinema salonu değil, seyircilerin hem ekranı iyi görebilecekleri, hem de özel alanları ihlal etmeyecek bir aralıkta konforlu bir şekilde oturum sağlamaları için özel tasarlanmış sinema koltukları ürettik. Öğrenciler ya da diğer insanların ergonomik ve pratik bir şekilde kullanabileceği sinema koltuklarının görsel açıdan da farklı olması için, özel renk seçenekleri kullandığımız kumaşların en kaliteli ve sağlık açısından uygun olanlarını kullanmaya özen gösterdik.

Sinema Koltuklarının Özellikleri

Standart sinema koltuklarında olması gereken özelliklerden olan kolay kullanım ve içecek koymak için küçük bardaklık alanları her sandalyede bulunmaktadır.

Ayrıca kollu ve kolsuz modeller arasından da istediğinizi seçebilirsiniz. Birçok farklı çeşit arasından sizin için en uygun olanı tercih etmeniz için uzman tasarım ekibimizden fikir alabilirsiniz ve mekanınızın keşfi sonrası size özel çözümler ürettirebilirsiniz. Daha nitelikli bir ürün için tercih edebileceğiniz Proffice sinema koltukları seçenekleri için size özel üretim yapılabilmektedir.

Sinema ve Konferans Koltuğu Fiyatları

Her müşterimiz için özel bir şekilde projelendirilecek olan sinema ya da konferans salonlarının en önemli mobilyalarından olan koltukların sayısı, mekanın büyüklüğüne göre değişecektir.

Bu nedenle sinema koltuğu fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçerek, ihtiyacınızı belirtirseniz, doğru bir fiyat bilgisi almış olursunuz. Her kalitede ve modelde sinema koltuğu çeşidi bulunduğu için, bütçeniz ve ihtiyacınızı doğrultusunda bir teklif verilmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Konferans ya da sinema salonu gibi alanlarda, uzun süre oturum söz konusu olduğundan, bir sandalyenin rahatsızlığını verecek koltuklar kullanılmamaktadır.

Özellikle sürekli kullanılan bu salonların kalabalıklığı göz önünde bulundurulduğunda, her zaman dayanıklı bir ürünün seçilmesi şarttır. Proffice olarak kaliteden ödün vermeyen hizmetimiz, sizin için en doğru sistemi yaratmak üzere harekete geçecek, böylece konforlu bir oturum için gerek duyduğunuz tüm detayları sizin için çalışacaktır.

Kapasite ve kullanım sıklığına göre değerlendirilecek olan mekanınızın koltuk seçiminde bol çeşit ve kalite tercih ettiğinizde, her zaman en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Bu yüzden Proffice kalitesini tercih ederek, gönül rahatlığıyla en iyi sonucu alabileceğiniz seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Nefes Alan Konferans Salonları

Konferans salonları zaten kalabalık mekanlar olacağı için her zaman en iyi şekilde mobilya kullanımı sağlanmalıdır.

İnsanların temiz bir hava teneffüs etmeleri için ihtiyaç duydukları ferahlık, kalite ve havalandırma sistemlerinin kontrolü ve gerekli diğer detayların kullanımı konusunda da sizi bilgilendirecek olan ekibimiz, her türlü detayı düşündüğü için, sıkıcı olacak hiçbir konferans ya da toplantı söz konusu olmayacaktır.

Uzmanlık alanımız olan iş yeri tasarımı konusunda en kaliteli mobilyalar ve nitelikli iç mimarla çalışmayı ilke edindiğimiz için, siz değerli müşterilerimiz hizmetlerimizden her zaman memnun kalmaktadır.
[/av_textblock]