Ofis

Modern Ofis Tasarımları

Dekorasyon dünyasında modern denildiğinde sade ve yalın bir çizgi akla gelir. Gösterişten uzak ve olabildiğine ferah tasarımlar modern mobilyaların sade çizgileriyle mümkün olmaktadır.

Tasarım dünyasının sürekli gelişen stilleri, her zaman mekanlara özgü tasarımların yapılmasını mümkün kılmaktadır. Proffice Mobilya olarak ofis ve iş yeri tasarımı, uygulaması ve satış sonrası hizmetleri ile her sektör için kendine özgü bir iş mekanı yaratma hizmeti veriyoruz. Firmamızdan modern ofis tasarımları konusunda fiyat teklifleri alabilir, daha önce uyguladığımız tasarımları inceleyerek kendi mekanınız için bir plan yapabilirsiniz.

Adına modern dediğimiz kullanışsız görsel ürünleri size sunmak yerine, her zaman en iyi şekilde kullanabileceğiniz işlevsel mobilyalarla, iş yerinizden hiç ayrılmak istemeyeceksiniz. Bizi tercih ettiğinizde, salt bir ofis dekorasyonu için değil, toplantı salonları, yönetici ve makam odaları, sinema salonları, oteller, depolama alanları gibi birçok farklı ofis bölümün dekorasyonunu yaptırmış olursunuz.

Ofisler için her zaman tercih edeceğiniz modern ürünleri, ihtiyacınıza uygun olarak tasarlayıp üreten Proffice, sizin için en iyi hizmeti vermeyi garanti etmektedir. İşiniz ne olursa olsun, iyi bir ofiste çalışmayı hak ediyorsunuz. Bu nedenle Proffice ile iyi bir başlangıç yapma ihtimalini göz ardı etmemelisiniz.

Biliyoruz ki kendinizi iyi hissettiğiniz bir çalışma ortamında daha verimli çalışıp, üretime katkıda sınır tanımazsınız. Biz de bu nedenle iş yeri tasarımında sınır tanımayan bir yaklaşımla en modern ofisleri yaratıyoruz.

Ofis Tasarımları Nasıl Olmalı?

Ofis tasarımlarında öncelikle ihtiyaçların belirlenmesi gerekmektedir. Ofis ekipmanları, çalışma gereçleri ve depolama sistemlerinin düzenlenmesi, ortak kullanım alanların hijyen ve işlevselliğine dikkat edilmesi, aynı zamanda da profesyonel bir ofis yaratmak için ihtiyacınız olan ürün ve hizmetlerin elinizin altında olması sağlanmalıdır.

Dekorasyon trendlerini takip etmek ya da modern bir stili ofisinize yansıtmak tek başına yeterli değildir. Bunun yanı sıra pratik kullanıma uygun eşyaların seçilmesi, göz yormayacak ve psikolojik olarak sizi olumsuz etkilemeyecek olan mobilyaların tercih edilmesi gerekmektedir. Modern ofislerde, mekanda ihtiyaçtan fazla eşya ve aksesuar bulunmadığını bilmeniz gerekmektedir.

Ofislerde geçirilen zamanların kaliteli ve yaratıcılıktan yana olumlu olması için çalışan firmamız, her zaman sizin için en ideal fiyat seçeneklerini sunarak, istediğiniz mekanın kısa sürede yaratımını sağlamaktadır.

Küçük Ofis Tasarımları

Küçük bir ofisiniz varsa, işiniz bir masa ve bir sandalyeye kalmayacak kadar önemlidir. Çünkü küçük ofis tasarımları söz konusu olduğunda tasarımın ana fikri işlevselliktir. Yani ne kadar fazla kullanışlılık yaratılabilirse, ofis dekorasyonu da o kadar başarılı olacaktır.

Profesyonel bir hizmet almak istediğinizde, öncelikle mekanınızın detaylı ölçülerinin alınması, daha sonra da profesyonel bir ekiple size özel ürünlerin seçilmesi gerekmektedir. Her sektör ve iş dalının gereksinimleri farklıdır ve bu farklılığın en iyi şekilde değerlendirilmesi için ofis dekorasyonunda başarılı bir mobilya seçimi şarttır.

Kalabalık ya da dar ofislerde en kullanışlı çalışma alanlarının yaratılması için hizmetinizde olan ekibimiz, size özel ürünleri tasarlayıp üreterek, yaratıcı çözümlerle de sunmaktadır. Mekan ve zaman kavramlarını en iyi şekilde değerlendiren Proffice, her zaman nitelikli üretim yaparak, size özel bir ofis yaratır.

Mekanınız çok küçük olsa bile, Proffice eli değmişse, olduğundan daha ferah ve kullanışlı görüneceğine emin olabilirsiniz.

Büyük Ofis Tasarımları

Büyük mekanlar her şeyin istiflenebileceği alanlar değildir. Bu nedenle büyük ofis tasarımları için de profesyonel bir destek almanız gerekmektedir.

Ofislerin nitelikli eşya seçimlerinin yapılması, düzen ve kullanışlılık açısından çok önemlidir. Ayrıca özel depolama sistemleri ve diğer kullanım alanlarının tasarlanması Proffice ile Sakarya kentinde mümkün olmaktadır. Mekanınızın büyük olması, her şeyi kolayca alıp yerleştirebileceğiniz anlamına gelmemektedir.

Ofis bölme sistemlerinin kullanılıp kullanılmayacağı, ofis için ihtiyacınız olan gereksinimlerin ve çalışma alanlarının ne şekilde düzenleneceği gibi birçok detay görüşülerek, size özel bir plan dahilinde ofisin dekorasyonu yapılmaktadır.

Gereksiz olan eşyalar ve alanlar işinize yaramayacağı gibi, görüntü kirliliğine de neden olacağından, iyi bir seçim yapmanızı engelleyecektir. Büyük komplekslerde yani otel, eğitim kurumları gibi alanlarda tercih edilecek olan dekorasyon için, profesyonel bir ekiple çalışan firmamızın özel tasarımları, ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Kullandığınız aksesuarlardan duvarınızın renginin seçimine kadar her konuda bilgi edinebileceğiniz hizmetlerimiz, en iyi sonucu almanız için Proffice markasında imzalanacaktır.

Geometrik Ofisler

Bir çatı katı ya da bodrum katında ofisiniz varsa ya da farklı geometrik şekillerde bir mekana sahipseniz, mobilya seçimi daha da zorlaşacaktır.

Mekanı nasıl dekore etmeniz gerektiği konusunda kararsız kaldığınızda strese girmenize gerek yoktur. Çünkü size özel ofisler ve iş yerleri tasarlama konusunda yıllardır hizmet veren firmamız, dilediğiniz bölümü ya da ofisinizin tamamını her santimetresine kadar planlamaktadır.

Profesyonel anlamda ofis dekorasyonu hizmeti veren Proffice markasının kalitesini isterseniz büyük, isterseniz küçük tüm mekanlarda görebilirsiniz. Özellikle çok fazla blok bulunan mekanların engellenen alanlarında ferahlık yaratmak zor olduğundan, dekorasyon çözümleri yanıtsız kalabilir.

Geometrik açıdan sorunlu olan mekanlarda da en iyi sonucu almak için deneyimli iç mimar ekibimize güvenebilirsiniz.

Ofis Tasarım Örnekleri

 

 

Daha önceki işlerimizi incelemek için birbirinden farklı sektörler için yaptığımız ofis tasarım örnekleri incelemesi yapabilirsiniz. Modern ve kullanışlı bir şekilde dekore edilecek olan ofislerinizin her zaman içinizi ferahlatması ve müşteri kitlenizin ilgisini çekmesi için özenle tasarladığımız iş yerlerini inceleyebilirsiniz.

Mekanlarda işlevsellik ve pratiklik sağlayan ofis tasarımlarımız, her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan özgün ofis stillerini yaşamanızı sağlıyor. Ofis dekorasyonunda şık çözümler için ihtiyacınız olan ne varsa, Proffice’de bulabileceksiniz.

Son yıllarda bireysel olarak iş sahibi olma eğilimleri popüler hale geldiği için, kendi işini kuran insanlar daha özgün ve özgür çalışma ortamları tercih ettiği için kullanışlı çözümler üretilmektedir. Bu nedenle istediğiniz zaman hayallerinizdeki ofis tasarımını gerçeğe dönüştüren ekibimizden destek alabilirsiniz.

Mimari Ofis Tasarımları

Ofis dekorasyonunda bir mimardan destek almanız her zaman en doğru kararları vermenize yardım edecektir. Çünkü mekan tasarımları iç mimarların işidir ve hayalinizi gerçeğe dönüştürecek olan kişi de bir iç mimardır.

İç mimar, bazen endüstriyel tasarım ve mobilya tasarımı uzmanlarıyla da çalışarak sizin için en uygun olan ofis çözümlerini üretmektedir. Bir butik pastane açmak istediğinizde, sıradan dekorasyonlar sizi sıkıyorsa ve tarzınıza en uygun stili yansıtmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek olan bir mimari tasarıma imza atmak olacak.

Mekanların en iyi şekilde kullanılması için, kafanızdaki fikirleri imkansız gibi görünse de iç mimarınıza danışarak gerçekleşmelerini sağlayabilirsiniz. Bu nedenle her zaman hayallerinizi sınırsızca özgürleştirin.

Nasıl bir iş kurarsanız kurun, kendi kalitenizi en iyi şekilde gösterebileceğiniz bir mekanınız olması mimari ofis tasarımları ile mümkün olacaktır.

Modern Ofis Bölme Sistemleri

 

 

Modern ofis bölme sistemleri de, mekanın bölümlere ayrılması için oldukça iyi bir seçenektir. Teknolojinin tüm gereksinimlerini içinde barındıran teknolojiyle eş değer bir şekilde ilerleyen ekibimiz, her zaman sizin için en uygun bölme işlemini gerçekleştirecek sistemi uygulayacaktır.

Eksiksiz bir iş yeri tasarlamak için her türlü sınırı zorlayan ekibimiz, birbirinden farklı sektörler için kullanım alanlarının en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır. İç mekanlarda çok sık tercih edilen mobilyalar ve sizin için özel tasarlanacak olan sektörünüze özgü ürünler uzmanlarımız tarafından özenle üretilmektedir.

En hızlı şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözüm üreten Proffice, sizin için en doğru ofis mobilyaları ve iş yeri dizaynını gerçekleştirmek için hizmetinizdedir.

Proffice Fiyat Politikası

Sıfırdan bir dekorasyon ya da iş yeri yaratımı istediğinizde, Sakarya’nın 1 numarası olan ve milli bir marka olma yolunda ilerleyen Proffice doğru adresiniz olacaktır. İnternetten hangi ofis mobilyası daha ucuz diye araştırmak yerine, bizimle iletişime geçerek, bütçenize ve ofisinizin ihtiyacına uygun bir plan yapabilirsiniz.

Öncelikle bir mekanınızın olması ve bu mekanda kullanacağınız en önemli mobilyaların hangileri olacağının tespit edilmesi gerekmektedir. Yani bir çeşit keşif çalışması yapılarak temel ihtiyaçlar belirlenir. Bu ihtiyaçlar neticesinde bir liste yapılır ve fiyat konusu size sunulur. Her zaman birkaç farklı seçenek sunan ekibimiz, sizin için en doğru tasarımı ortaya çıkarır.

Bu nedenle fiyat konusunda net bir bilgi almak için bizimle iletişime geçerek, isteklerinizi belirtmeniz daha doğru bir sonuç ortaya çıkaracaktır. Pek çok kişinin özel tasarım ofis fiyatları konusunda çekimser kaldığı ofis dekorasyonu, aslında profesyonel ellerde, uzun vadede iyi bir sonuç çıkmasını sağlar.

Hep hayalini kurduğunuz kendi işletmenizin her bir detayını özenle tamamlayacak olan ekibimiz, her zaman sizi ekonomik açıdan da rahatlatacak seçenekler söz konusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir