Ofis

Sakarya Müdür Koltukları

Kurumsal firmaların beyni olan müdürlerin odası özenli bir dekorasyon gerektirir. İş bağlantıları ve diğer hususların görüşüleceği müdür odalarında kurumsal ve ağır bir duruşun etkilerinin olması gerekmektedir.

Proffice olarak yıllardır Sakarya bölgesinde hizmet veren ekibimiz, sizin için en uygun çözümleri uygulamaktadır.  Birbirinden farklı boyutlarda makam takımları ve koltuğu çeşitlerimize kategorilerimiz arasından ulaşabilirsiniz ve kendi beğeninize uygun renk ve kumaş çeşitlerini seçebilirsiniz.

Proffice mobilya, kurumsal duruşunuzu en iyi şekilde temsil edeceğiniz ürünler ortaya koymaktadır. Bu ürünlerin tasarım ve uygulama süreçlerinde müşteri memnuniyetine önem veren bir yaklaşım sergilemektedir. Aynı zamanda uygulama sonrası da her zaman müşterilerin hizmetinde olan ekibimiz, her türlü sorunu çözmek için hizmetinizde olacaktır.

Siz de odanızda kaliteli seçimler içeren bir dekorasyon uygulaması yapmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz ve teklif isteyebilirsiniz.

Müdür Koltukları Çeşitleri

Farklı koltuk çeşitleri arasından istediğinizi seçerek, kısa sürede ofisinizi kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekler arasından bütçenize uygun her türlü alternatife ulaşabileceğiniz koltuk modellerimiz, sizin için en kısa sürede kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanacaktır.

Görsel olarak da konforlu olarak da iyi bir karar vereceğiniz Sakarya müdür koltuğu modellerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Renk ve model seçeneklerimiz, koltuk takımları modellerimizle her zaman en iyi sonucu alabileceğiniz koltuklar arasından zengin bir model seçerek, diğer mobilyalarla birlikte kombinleyebilir, profesyonel desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Koltuk Takımı Fiyatları

Proffice olarak her kurum için özel uygulamalar gerçekleştirdiğimizden, her zaman ekonomik olarak da farklı tekliflerle karşınıza çıkıyoruz.

Ekonomik olarak kendinizi nasıl bir bütçeye odakladıysanız ona göre bir seçim yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Bizden teklif isteyerek başlayacağınız iletişimimiz için Sakarya büro mobilyası seçenekleri arasından hangisine ihtiyacınız olduğu konusunda tereddüt duyuyorsanız, sizin için bir proje tasarlayarak beğeninize sunuyoruz.

Ek kısa sürede uygulamaya yönelik yapacağımız projelerimiz için memnuniyetinize ön plana koyarak zaman ve para kaybı yaşamadan en iyi ofis dekorasyonunu uyguluyoruz.

Müdür Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Standart bir müdür odasında büyük bir masa, konforlu bir koltuk ve misafirler için de şık bir koltuk takımının yer aldığı bir dekorasyon gözünüzde canlanır.

Ancak bu dekorasyon oldukça önemlidir. Çünkü her müdür odasının boyutu aynı değildir ve temel mobilyalar dekorasyon için yetersiz ya da fazla kalabilir.  Sitemizdeki müdür odası koltuk takımları gibi temel malzemeleri incelediğinizde farklı boyutlar olduğu dikkatinizi çekecektir.

Bu çeşitler sizin odanızın modeline göre farklılık gösterecektir. Özellikle mekanın büyük olduğu durumlar için ekstra demirbaş malzemeler gerekeceğinden her zaman en iyi sonucu almanız için farklı konseptler yaratılabilir.

Kurumsal Kimliğe Uygun Tasarımlar

Farklı sektörler için tercih edilen yönetici odalarında dekorasyon da sektörlere uygun olarak yapılır. Reklam ajansı ile sanayi sektörü firmasının dekorasyonu farklı olacaktır. Bu nedenle öncelikle kurumsal kimliğinizin analizinin yapılması gerekecektir.

Proffice kalitesiyle Sakarya müdür koltukları arasından kurumsal kimliğinize hatta logonuza uygun renk seçimleri yapabilirsiniz. Farklı boyuttaki takımlar ve özel tasarım ürünlerin en iyi şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Kişisel beğeninize uygun olduğunu düşündüğünüz modeller varsa, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Sizin fikirlerinizi değerlendirecek olan ekibimize dilerseniz fikirleriniz doğrultusunda dekorasyon yaptırabilirsiniz.

Her zaman en iyi şekilde şekillenecek olan dekorasyonunuz için farklı şekillerde kullanacağınız mekanınızı nasıl değerlendireceğinizi bilmediğinizde, bizimle iletişime geçerek teklif isteyebilirsiniz.

Sakarya Bölgesi Referanslarımız

Daha önceki uygulamalarımızı incelemek için ilgili kategorilerimizden projelerimizi inceleyebilirsiniz. Size en uygun olduğunuzu düşündüğünüz projelerimiz hakkında teklif isteyebilir ya da sıfırdan bir projelendirme yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir