Kampanyalar

Bu Fırsat Kaçmaz…

bu-firsat-kacmaz

Bu Fırsat Kaçmaz…

Bu Fırsat Kaçmaz… Fırsat kampanyalarımız devam ediyor.
Sınırlı sayıdaki ürünlerimiz için acele edin…

 

bu-firsat-kacmaz

bu-firsat-kacmaz

Ofis Mobilyası Seçimi !!! önemlidir.

Ofis Mobilyası Seçimi !!! önemlidir. Evde geçirdiğimiz zamandan daha fazlasını iş yerinde geçirdiğimiz gerçeği göz önünde bulundurulursa ofis dekorasyonunun rahatlık ve konforu da beraberinde getirmesi gerektiği gerçeği karşımıza çıkacaktır. Bunu sağlamanın en önemli şartı da en doğru ofis mobilyalarını seçmektir.
Ofis mobilyası seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunun detaylı bir şekilde işleneceği bu yazımızda mobilya seçiminin önemi üzerinde de durulacak. Öncelikle iş performansını en üst seviyeye çıkarmak ve yüksek düzeyde iş verimliliği sağlamak huzurlu, konforlu ve çalışılabilir bir iş ortamından geçmektedir. Bu gerçeği göz önünde bulunduran birçok iş veren ofis dekorasyonunda akıllı ve profesyonel çözümlere başvurmaktadır.

Ofis mobilyası seçiminde cevaplandırılması gereken ilk soru,

çalışılan sektörün türüne göre cevap bulacaktır. Bir okul müdürünün ofisi ile bir reklam ajansı yöneticisinin ofisi farklı mobilya çözümleri ile dekore edilecektir. Hizmet verilen sektöre en uygun ofis mobilyalarının belirlenmesi için güvenilir çözüm ortaklarından bu aşamada destek alınması gerekecektir.
Ofis mobilyası seçiminde ikinci aşama ürünün seçileceği güvenilir bir markanın belirlenmesi olmalıdır. Uzun süre dayanıklı mobilya seçimi, hem ekonomik açıdan tasarruf sağlayacak hem de daha güvenilir bir kullanım imkanı sunacaktır.Bu Fırsat Kaçmaz…

Ofis mobilyasının modeli ve rengi de diğer bir önemli detaydır.

Ofis mobilyası seçilirken mobilyaların renkleri ofisin duvar ve zemin renkleriyle uyumlu olacak şekilde belirlenebilir. Ayrıca daha aydınlık bir çalışma ortamı için renk seçiminde belirleyici bir etken olacaktır. Renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkilerinin de mobilyaların renk seçiminde göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Ferahlık veren, iş verimini artıran canlı renklerden oluşan mobilyaların daha çok tercih edildiği görülmektedir.
Ofis mobilyalarında konforun ve şıklığın yanında malzemenin de kaliteli olması çok önemlidir. İş alanına göre sıklıkla tercih edilen deri mobilyalar, daha ağır bir görüntü arz etse de daha uzun süreli bir kullanım ve daha kolay temizlik imkanı da sunar. Ofis mobilya seçiminde ürünlerin ahşap türleri ile kumaş, deri gibi kaplamalarının çeşitleri tamamen ihtiyaca uygun şekilde seçilmelidir.Bu Fırsat Kaçmaz…
İş ortamında çalışanların sağlığı, güvenliği ve rahatlığı ön planda tutularak seçilecek ofis mobilyalarında estetik ve modanın çizgileri de göz ardı edilmemelidir. İhtiyaca en uygun mobilyaların belirlenmesiyle birlikte estetik ihtiyaçlara cevap verecek detaylar da en doğru şekilde çözüme kavuşturulmalıdır. uygun mobilyaların belirlenmesiyle birlikte estetik ihtiyaçlara cevap verecek detaylar da en doğru şekilde çözüme kavuşturulmalıdır.

Proffice Mobilya, bünyesinde bulundurduğu ürün ve hizmet portföyü ile iş yaşamınızda çözüm ortağınız olmaktadır.

Proffice Mobilya markası, ofis mobilyası gruplarını tek bir marka altında toplayarak iş alanlarınızı donatırken; Waggio da ofis bölme sistemleri ile şık ve profesyonel projeler üretmektedir.

İş yeriniz için, mobilya, dekorasyon ve inşaat-tadilat konularında tüm işleri üstlenebilecek olan ekibimiz gerektiğinde sizin için; ürünleri tasarlar, sunar, yola çıkarır ve teslim eder. Satış sonrası hizmetleriyle de memnuniyetinizin bizim için ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır.

Sakarya ve çevresindeki tüm illerde; rahat, kaliteli ve şık iş alanları oluşturmak için birlikte çalışmaya hazır olduğumuzu belirtmek ister, mağazalarımıza kahvemizi içmeye bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir