Ofis

Sakarya Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki her zaman her yerde kaliteli ve güvenilir hizmet verilmemektedir.

Ofis Mobilyası Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

Ofis mobilyası alırken öncelikle çalışma alanınıza uygun ölçülerde ve özelliklerde olmalıdır. Büyük ölçülerde alacağınız sakarya ofis mobilyası öncelikle çalışma alanınızı daraltacağı için çalışma performansınız ve  günlük iş kapasitesi azalacaktır. Ofis mobilyaları melamin malzemeden imal edilmektedir. Mobilya da kullanılan malzemenin kalınlığına gözle ve el yordamıyla kontrol edilip bakılmalıdır.

Ofis Mobilyası

Ofis mobilyaları ince melaminden olmamalıdır. Uzun süreli bir mobilya için en az 30 mm ölçüsünde bir ofis masa tablasının olmasını tavsiye ederiz. Ofis çalışma mobilyaları ve diğer melamin parçalarının kenarları pvc bant ile bantlama makinasında özel yapışkanıyla kaplanmalıdır. Masanın temizliği en az haftada bir kez nemli bez ile olmalı ve masa yüzeyine çay, su bardağı gibi ıslak malzemeler konulma maya dikkat edilmelidir. Masa yüzeyinde oluşan ıslaklıklar kurumasını beklemeden silinmelidir.

Ofis mobilyanıza alacağınız ofis koltuklarıda masayla orantılı ölçülerde olmalı ve estetik açıdan birbirini tamamlayıcı unsurlar kullanılan bir model olmalıdır. Sürekli masa başında çalışacağınızı düşünerekten, oturma pozisyonunuza göre belinizi kavrayacak ölçü ve kıvrımlara sahip olmalıdır. Koltuğun iskeleti çok önemlidir. Çünkü herşeyi ayakta tutan iskelettir, ofis koltuklarının iskeletinin kaliteli tutkal ile tutkallanmış ve kalıpta şekillendirilmiş monobloktan veya yüksek sıcaklıkta özel makinaların vakum yöntemiyle kalıba döktükleri metal iskeletli dökme süngerlerden olmasını öneririz.

Sizlere Vip Ofis Mobilyalarımızı tavsiye ediyoruz…

Ofis Kanepeleri

Ofis kanepelerinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen , rahat ve az yer kaplamalı, temizliği kolay olan kaplama malzemelerinden döşenmeli, iskeleti kesinlikle fırınlanmış gürgen ağacından olmalı, hatta mümkünse iskeletinin etrafını kontra ile kaplamalı ki ofis kanepesinin ömrü uzun olsun.

Konferans Koltukları

Giysi için alınacak dolap muhakkak çelik olmalıdır. Çelik dolap kullanım açısından hem sağlam hemde oldukça rahattır. Çelik dolaplar 2 yıl firmamızın garantisi altındadır. Firmamız imalatını büyüterek konferans koltukları üretimine de başlamıştır. En uygun fiyatlarla hem okullara hemde anahtar teslim çalışan inşaat firmalarına sorunsuz bir şekilde konferans koltukları üretimini ve montajını yaparak teslim etmektedir.

Proffice Konferans Koltukları için tıklayınız…

Sakarya’da Ofis Mobilyaları Sektörü

Ticaretin kalbinin attığı Marmara bölgesinin en önemli kentlerinden olan Sakarya, Anadolu ve Karadeniz’den Avrupa’ya geçiş kapısıdır. Bu çok özen konumuna rağmen ofis mobilyası seçimi ve temini konusunda oldukça az alternatife sahiptir.

Birçok iş yeri, İstanbul başta olmak üzere çevre illerden ofis dekorasyonu ve mimarisi konusunda destek alır. Oysa Proffice, zengin portfolyosu ve uygulanabilirlik açısından zengin mimari dekorasyonları ile her sektör için özenli ofis dekorasyonları gerçekleştirmekte ve Sakarya dışında İstanbul, Kocaeli (İzmit) ve Düzce gibi yerlerede hizmet vermektedir.

Ofislerin genelde evlerden daha fazla zaman geçirilen yaşam alanları olduğunun bilincinde olan ekibimiz, her zaman yenilikçi ve geleneksel tasarımları kurumsal kimliğe uygun olarak müşterilerinin mekanlarına uyarlamaktadır.

Ofis Mobilyası Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ofisinizin boyutu ve hangi amaçla hangi bölümlerini kullanacağınızın net bir şekilde belirlenmesi, bunun için de ciddi bir analiz sürecinden geçilmesi gerekir.

Bu nedenle zemin olarak mekanın küçük ya da büyük olması, ne tür ihtiyaçlarınızın olacağı ve kaç kişilik bir çalışma ortamı yaratılacağı konusunda ön çalışma yapılması şarttır. Tüm bu çalışmaların sonucu olarak, ne tür bir  büro mobilyası seçeceğiniz ortaya çıkacaktır.

Bir otel dekorasyonu ile bir pastaneninki aynı olmayacağı için seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar söz konusu olacaktır. Sakarya ofis mobilyaları ihtiyaçlarınız için yararlanabileceğiniz firmamızdan ofis mobilyası seçerken;

  • Ofisin niteliği (çok çalışanlı bir ofis için bölmeli masalar vs)
  • Sektörünüzün temel gereksinimleri,
  • Ekonomik planınız,
  • VIP odaların sayısı,
  • Müşteri bekleme ve danışma alanlarının varlığı,
  • Mobilyaların işlevselliği,
  • Kurumsal kimliğinize uygun olup olmamaları,
  • çalışanların konforu ve güvenliği için ideal olup olmamaları,
  • Müşterilerin gereksinimlerinin tam olarak karşılanıp karşılanmaması gibi birçok faktör göz önünde bulundurulur.

Ayrıca modüler mobilyalar ve bölme paneller gibi birçok farklı detay da gereksinimlerinizle ne kadar örtüşüp örtüşmeyeceğine göre seçilir.

Neden Proffice ile Çalışmalısınız?

Proffice Mobilya olarak yıllardır Sakarya ofis mobilyası denildiğinde ilk akla gelen marka olan firmamız, hizmet verdiği tüm müşterilerinden olumlu geri dönüşler almıştır.

Bu geri dönüşlerin en önemli özelliği müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet verme kalitemizin geliştirilmesidir. Özellikle farklı sektörler için ideal bir şekilde tasarlanmış ofislerin eksiksiz bir şekilde dizayn edilmesi, çalışanların konforlarının ve güvenliğinin sağlanması, aynı zamanda da tüm işimiz bittikten sonra da müşteri desteği hizmetine devam edecek ulaşılabilirlikte olmamız bizi tercih etmeniz için en geçerli sebepler arasındadır.

Satış yaptıktan sonra sizi terk eden firmalardan olmadığımız için her zaman en iyi şekilde sonuç alıp, ihtiyacınız olan her an destek için hazır olacağız.

Ne Tür Ofisler İçin Hizmet Veriyoruz?

Proffice olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz ve her türlü sektör için ofis ve mekan tasarımı sağlıyoruz.

Bir otelin girişinden odalarına kadar gerçekleştirdiğimiz iç mimariyi, otelin mutfağı ve ara alanlarında da sürdürüyoruz. Yani ofis denildiği zaman aklınıza gelen sıkıcı bir oda ve koyu renkler ise, kesinlikle yanılıyorsunuz çünkü firmamız size her beğeniye uygun zengin bir seçenek sunuyor.

Birbirinden yenilikçi ofis mobilyaları Sakarya kenti için oldukça önemlidir. Çünkü kentte ofis mimarisi için destek alınacak bir firma bulunması oldukça zordur. Biz bu durumu kolaylaştırmak ve farklı sektörlerin ihtiyacı olan ofis mobilyalarının yenilikçi bir şekilde kullanılması için çalışıyoruz.

Kurumsal Kimliğinizi Yansıtan Tasarımlar

İş yeriniz için eksiksiz bir mimariyi, son moda stilleri uygulayarak ve kurumsal kimliğinize ters düşmeyecek şekilde uyguluyoruz.

Kurumsal kimliğinizin niteliği, renkleriniz, müşteriye vermek istediğiniz mesaj, uygulanabilir istekleriniz bir araya getirilerek en doğru seçimi yapmak için size özel seçilip uygulanacak olan büro mobilyaları Sakarya kenti için Proffice imzası ile tüm sektörlere hitap edebilmektedir.

Her zaman en iyi şekilde sonuç alacağınız profesyonel dekorasyon hizmetimiz, seçtiğiniz mobilyaların en güzel şekilde şekilde uygulanabileceği seçeneklerle size destek olmaktadır. İş yerinizi yeni kuruyorsanız ya da yeniliyorsanız, hata yapmamak, ekstra masraflarla boğuşmamak için desteğimizi alabilirsiniz.

Referanslarımız arasında yer alan birçok müşterimizin memnuniyetlerini görebilir, daha önceki uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Ekonomik Özel Dizaynlar

Ofis mobilyalarımız ve genel dekorasyonunuz için en konforlu ve işlevsel modeller üretilen ekonomik ürünlerimizle küçük ya da büyük mekanlara yönelik her türlü uygulamanın bütçeniz doğrultusunda yapılacağını belirtmek isteriz.

Çok yüksek meblağlar ödemeden de ofisiniz ya da otelinizi kusursuz bir temada yeniden yorumlayacak olan mimar ekibimiz, size en sorunsuz şekilde sunulacak olan hizmetlerini verecektir.

Size ofis dekorasyonunuz konusunda satın alabileceğiniz mobilyalar sunmakla kalmıyoruz, size bir ofis sunma hedefiyle çalışıyoruz. Bina girişleri ve bankolar, bekleme salonları, VIP seçenekler, konferans salonları ve diğer ofis içi dizaynlar konusunda proje üretiyoruz.

Sakarya Ofis Mobilyası Firmaları Arasında Lider

Projelendirme, tasarım ve uygulama açısından eksiksiz bir bütünleme sağlayarak size anahtar teslim hizmet veren Proffice Mobilya kalitesi, Sakarya’da oldukça önemli bir konumdadır.

Yenilikçi tasarımlar ve klasik ofis tasarımları konusunda her firmaya özel çalışma yapan ekiplerimiz, her zaman en uygun şekilde tasarlanan ofislerinizin yaşam alanlarını en iyi şekilde kurguluyoruz.

Bir eğitim kurumundan standart bir ofise kadar farklı sektörler için en uygun modüler dizayn ve tasarım konusunda her zaman bizi tercih edebilirsiniz. Minimal ya da büyük ölçekli mekanları yaşam alanına çeviren dekorasyon stilleri ile her zaman çağın gerektirdiği moderni yakalayarak tasarlanmaktadır.

Siz de mekanlarınızda modern bir dokunuşu hem işlevsel hem de ekonomik şekilde yapmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçerek, teklif isteyin ve işyerinizi daha güzel bir yaşam alanına çevirin.

Sakarya Ofis Mobilyaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir