Projeler

Aluform İstanbul Ofis Projemizi Teslim Ettik!

ofis-dekorasyonu-sakarya

Aluform İstanbul Ofis projemizi teslim ettik.

Aluform İstanbul Ofis projemizi teslim ettik. İş dünyasının en önemli kararlarının alındığı, önemli işlere ve anlaşmalara imza atılan yerler hep ofisler olmuştur. Hizmet sektörünün gelişmesiyle birlikte iş hayatı atölyelerden ofislere taşınmış müşterileri ağırlama ve yapılan işler sürekli olarak ofisler üzerinden yapılmaya başlanmıştır. İş hayatının can damarı haline gelen ofisler zaman içerisinde daha fazla önem kazanmış ve bu nedenle ofis mobilyaları ve ofis tasarımları daha fazla ön plana çıkmıştır.

Ekonomik olarak hem mikro işletmeler bazında hem de makro devlet bazında bakıldığında büro mobilyalarının etkisi oldukça büyük. Aynı zamanda sağlık açısından da büro mobilyalarının, ofis koltuklarının tasarımı, çalışan bel ve boyun ağrılarında önemli rol oynuyor. Ülkemizde büro mobilyaları alanında uzun yıllardan bu yana kurumsal bir şekilde hizmet veren Sempre Mobilya ürettiği her koltuğunun ve masanın insan iskeletine ve kas yapısına zarar vermeyecek şekilde üretilmesi için özel tasarımlar geliştiriyor.

 Aluform İstanbul Ofis projemizi teslim ettik. görseller :


[av_gallery ids=’5175,5173,5174,5176,5177,5178′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’medium’ columns=’6′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ av_uid=’av-79lmj’]

Proffice ofis mobiyaları olarak ülkemizin tüm bölgelerine aynı özenle hizmet vermeye devam etmekteyiz. Siz değerli iş ortaklarımızın iş hayatındaki başarısına katkı sağlayabilmek için, tüm ekibimizle, elimizden gelenin en iyisini yapmak için çıktığımız bu yolda bizleri tercih eden ve destekleyen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Aluform projemizide büyük bir beğeni ile teslim ettik. yeni ofis ve ofis mobilyaları projelerinizde Proffice ofis mobilyalarını tercih etmeniz dileğiyle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir